banka hesap bilgileri
Telefon (Pbx): 0212 416 51 95

Kurumsal

1940 yılından beri İstanbul Perşembe pazarı’nda ticaret yapan bir ailenin en küçük ferdi olarak Ocak 2012 yılında kendi ayaklarımızın üzerinde durmak amacıyla firmamızı kurarak sektörde genç ve dinamik bir yapı oluşturduk.

Ülkemizde imalatı olmayan tamamen yurtdışından ithal edilen paslanmaz çelik malzemelerin her kalite, ölçü ve ebatda ithalatını yapan firmamız ülkemizde her çeşit sanayi ürününü ve makinasını imal ederek ihracat yapan firmaların birinci derecede tedarikçisidir.

 

Sanayisi ve imalatı ile ülkemizi yurt dışında temsil eden İhracatçılarımızın öncelikli tedarikçisi olmamız sebebiyle ithal ettiğimiz tüm ürünlerin sertifikalı olması ve sektörde kalitesini kanıtlamış Dünya markası firmalar ile çalışıyor olmamız ülkemiz ihracatçısının yurtdışında, firmamızın yurtiçinde yüz akıdır.

Sektöre hitap edebilecek stokumuzla takım ruhu ve de düzenli bir planlama ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak misyonu ile vizyonumuz sektörde müşterilerimizin her zaman her anlamda güven duyabileceği üst düzey bir firma olabilmektir.