banka hesap bilgileri
Telefon (Pbx): 0212 416 51 95
paslanmaz çelik boru
paslanmaz rulo levha
paslanmaz çelik çubuk

Paslanmaz Çelik Nedir?

Demir çok yumuşak bir elementtir. Onun içine % 2’ye kadar karbon katılması ile inanılmaz bir mukavemet, sertlik ve mekanik özellikler elde edilir ki, adı artık çeliktir. Demirin bol olması, kolay ve ucuz elde edilmesi nedeniyle çeliğin de kullanımı çok yaygındır. Ancak çelikte de, demirde olan bir zayıf nokta vardır. Paslanma, diğer bir deyişle oksidasyon. Paslanma bir oksidasyondur. Devamı ...

Paslanmaz Çelik, Boru, Levha, Lama, Köşebent, Sac, Rulo, Altıköşe, Fittings

Paslanmaz çelik bir çok doğal, insan yapımı ortamında, korozyona ve oksitlenmeye karşı yüksek bir dirence sahip çeliklerdir.. Fakat her bir uygulama için doğru kalite paslanmaz çelikte seçilmesi çok büyük önem taşırlar.

Demir çok yumuşak bir elementtir. Onun içine yüzde 2’ye kadar karbon katılması ile inanılmaz bir mukavemet, sertlik ve mekanik özellikler elde edilir ki, adı artık çeliktir. Demirin bol olması, kolay ve ucuz elde edilmesi nedeniyle çeliğin de kullanımı çok yaygındır.

Ancak çelikte de, demirde olan bir zayıf nokta vardır. Paslanma, diğer bir deyişle oksidasyon. Paslanma bir oksidasyondur.

Göksel Paslanmaz Olarak öncelikli felsefemiz hızlı sonuç kaliteli ve güvenli hizmettir. Her tür paslanmaz Paslanmaz çelik, Paslanmaz çubuk, Paslanmaz Profil, Paslanmaz Lama, Paslanmaz köşebent, Paslanmaz levha, Paslanmaz boru, Paslanmaz Rulo, Paslanmaz Sac, Paslanmaz fittings, Paslanmaz altıköşe için firmamızın kendi alanında deneyimli elemanlarıyla sizlere hizmet vermektedir.